ÖNEMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT ailesi olarak evden eve taşımacılık sektöründe 2000 yılından beri İzmir’de hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat başta olmak üzere şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis ,büro taşımacılığı, fabrikalara, devlet kurumlarına, bankalara, inşaat firmalarına ve alt yüklenicilere nakliyat, ev eşyası depolama gibi alanlarda da sizlerin yanındayız. ÖNEMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT ailesi olarak en değer verdiğimiz şey müşterilerimizin yapılan işten memnun olmasıdır. Bundan dolayı %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız. Hem kurumsal taşımacılıkta hem de bireysel eşya taşımacılığında binlerce olumlu referansa sahip bir firmayız.

ÖNEMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT olarak güler yüzlü ve işinde uzman bir kadro ile taşınmanın verdiği tüm stresi ortadan kaldırıyoruz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken hizmet kalitemiz için insan kaynağını en önemli değer olarak görmekteyiz. Bu nedenle iş sağlığı ve güvenliği kurallarına uymayı, teknolojik yenilikleri izleyerek gerekli kaynakları ayırmayı, eğitimlerle iç iletişimi ve çevre bilincini geliştirmeyi ilke ediniyoruz. 

ÖNEMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile Nakliyat Sektöründe faaliyet göstermektedir. İzmir Nakliye Friması Olarak; Şehirlerarası Nakliyat, şehiriçi nakliye, ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya nakli, ofis büro taşımacılığı, banka, Eşya depolama kurumsal şirket ve çok şubeli şirketlerin taşınması, fabrika ve tesis taşımacılığı ve başka bölgelere nakilleri, askılı takstil taşımacılığı, eşya depolama, ambalajlama, paketleme, nakliye, nakliyat ve taşımacılık konularında yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Ayrıca Turizm, Fuar ve Kongre Taşımacılığıda yapmaktayız.

Geniş Araç Filomuz

  • ÖNEMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT olarak firmamız geniş araç filomuzla ve asansörlü vinçli ev taşıma yüksek katlarda bulunan eşyaların taşınması kısa sürede sağlanır.
  • İzmir ,Ankara,İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.
  • 25 Personel ile 12 araçlık filo ile Türkiye geneli özel nakliye araçları ile hizmet verilmektedir.
  • %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN TEK NAKLİYE FİRMASIYIZ.!

Nakliyat Firması Seçimi İle Rahat Etmek Sizin Elinizde

Nakliyat Firması Seçimi İle Rahat Etmek Sizin Elinizde Ev taşıma işlemlerinde, taşınma dosyası hazırlanarak hangi eşyanın nereye koyacağı belirlenir ve bu daÖNEMTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT personellerinin ev yerleştirirken ve eşya kurulumu yaparken işini kolaylaştıracak ve hızlandıracaktır. Aynı zamanda kolaylık sağlayacak bir diğer durum da taşıma işleminin gerçekleştirildiği nakliyat firmasının eşyaları yüklerken veya indirirken doğru yere park edilmesidir. Ev Taşıma işlemi sırasında bir sorun çıkmaması ve taşımayı yapacak personellere kolaylık sağlanması açısından aracın park yeri son derece önemlidir ve park yeri önceden hazırlanmalıdır.