Asansörlü Taşımacılık

Önemtaş Evden Eve Nakliyat olarak İzmir’de asansörlü taşımacılık hizmetlerini profesyonel bir şekilde veriyoruz. İzmir şehrinde asansörlü nakliyat hizmetinin verildiği günden bu yana sektörün bilinen firmalarından birisiyiz. Üst düzey güvenlik ve deneyim gerektiren bu hizmeti gönül rahatlığıyla almanız için sizi firmamıza bekliyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılmaktadır?

Eşyalarınızın hem evden alınması hem de yüklenmesi aşamasında büyük kolaylık sağlayan evden eve taşımacılık asansörlü olarak gerçekleştirilerek zamandan ve işçilikten büyük tasarruf sağlanmaktadır.
asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterimizle öncelikle tüm detayları yüz yüze veya telefondan konuştuktan sonra yerinde tespit amacıyla uzman ekspertizimiz ile birlikte inceleme yapıyoruz. Bu incelemede eşya indirilecek olan binanın ve yükleme yapılacak olan binanın konumu, yapısı, balkon durumu gibi tüm özellikleri inceleniyor ve uygun olup olmadığını karar veriliyor.
Sonrasında seçilen asansörlü nakliye aracımız uzman operatörümüz ve taşıma ekibimiz ile birlikte balkondan eşya indirme veya eşya yükleme işlemini kamyondan direkt olarak sağlamaktadırlar. Böylelikle asansör taşımacılık kolaylığını ve tasarrufunu sizlere sunuyoruz.
İzmir’in eski yerleşime sahip  dar ve trafiği yoğun olan sokaklarında bu işlem oldukça zor gerçekleştirilirken yeni yerleşim konumlarında ve yapılarında işimiz daha kolay hale gelmektedir.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliye hizmetini almak isteyen müşterilerimize muhakkak hizmet almak istedikleri firmanın bu konudaki deneyimini, sigortalarını ve yetkinlik belgelerini incelemelerini tavsiye ediyoruz.
Çünkü en ufak bir kazanın bile ağır sonuçlara yol açacağı asansörlü eşya taşıma işlemi alanında uzman operatör ve taşıma ekibi tarafından sağlanmalıdır. İş güvenliği uzmanları tarafından aldığımız tüm denetimleri başarı ile geçen firmamız evden eve asansörlü taşımacılık konusunda özellikle İzmir şehrinin en bilinen markası haline gelmiştir.

Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ara ara iş yerleri ve büroları tarafından talepler gelse de asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizi en çok ev sahipleri istemektedir. Bunun sebebi üst katlarda bulunan daire sahiplerinin apartman halkına rahatsızlık vermek istememesi, kat asansörü kullanımını hem yasak hem yetersiz olması hem da zamandan tasarruf etmek istemeleridir.

Evden eve nakliyat asansörlü olarak gerçekleştirilmek istediğinde tüm taşıma aşamaları oldukça seri ve aynı zamanda keyifli hale gelmektedir.

Asansörlü Ev Taşıma

Eğer sizde ev taşıma işleminizin asansörlü ev taşıma sistemi aracılığıyla gerçekleştirilmesini istiyorsanız firmamıza Önemtaş Evden Eve Nakliyat müşteri hattı olan 0 507 655 2121 nolu numaradan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bu hizmeti profesyonel olarak sunmamız sektörde ki tecrübemize dayanmaktadır. Sistemi ilk aktif eden firmalardan biri olarak günden güne yenilikleri ve teknolojiyi takip etmiş, kendi çözümlerimizle harmanlayarak çıtayı yükseltmiş bir konumda bulunuyoruz.
Mesela İzmir Asansörlü evden eve nakliyat firmaları arasında panel genişliği ve güvenliği noktasında en yeni sistemleri biz müşterilerimizle buluşturduk.

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir asansörlü nakliyat sistemi ile yaklaşık 20 yıl önce tanışmıştır. İlk yıllarda bir çok vatandaşın kaygıyla yaklaştığı bu hizmet gelişen teknoloji sayesinde halk nezdinde kabul görmüş ve çokça talep edilmiştir.
İzmir asansörlü taşımacılık hizmetlerinin yaygın hale gelmesi ve gelişmesinde firmamızın katkısı büyük olmuştur. Bir çok vatandaşın asansörlü ev taşıma işlemini başarı ile tamamlamış olmamız izmir asansörlü nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen marka haline gelmemizi sağlamıştır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat İzmir

Asansörlü evden eve nakliyat müşterilerimizin bir çoğu tarafından özellikle İzmir şehir içi ve şehir dışı yük taşıma işlemlerinde memnuniyetle karşılanmıştır. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz özellikle zaman ve işçilikten sağladığımız tasarrufu ve hizmet kalitesini gördüklerinde hususi teşekkürlerini iletmektedirler. Sadece bir asansörlü vinç alarak bu hizmeti sağladığını iddia eden firmalar ne yazık ki bu hizmeti gelişigüzel, tedbirsiz olarak vermektedirler. Halbuki asansörlü taşıma işlemi bizzat yetkin, tecrübeli bir İzmir Asansörlü evden eve nakliyat şirketi tarafından verilmelidir.  Bizler müşterilerimizi bu konuda uzman kişilere danışma ve referans almalarını tavsiye ediyoruz.

İzmir Asansörlü Nakliyat Firmaları

Yaklaşık 150’nin üstünde firma tarafından bu hizmet sağlansa da firma olarak muhakkak bize danışmanızı, bizi tercih etmeseniz bile yönlendirmelerimizi dikkate almanızı tavsiye etmekteyiz.
Çünkü gerek eşyalarınız gerekse taşıma ekibinin başına gelebilecek en ufak bir tatsızlık sizi zorlu bir sürece sevk edebilir.
İzmir şehrinin tüm semtleri ve ilçelerinde asansörlü nakliyat hizmetimiz olmakla beraber en çok talep aldığımız ilçeler şunlardır:

Asansörlü Taşıma Fiyatları

Pratik ve güvenilir taşıma modeli olarak son yılların vazgeçilmez nakliyat hizmeti olan Asansörlü Taşımacılık Fiyatları bir çok faktörün taşıma sürecine etkisi sonucunda belirlenmektedir.

  • Kaçıncı kattan kaçıncı kata asansörlü taşıma gerçekleştirilecek?
  • Asansörlü taşıma kaç saat sürecek?
  • Yük taşıma asansörü özellikleri nasıl olacak?
  • Kaç kişilik taşıma ekibine ihtiyaç duyulacak?

Gibi detaylar netleştirildikten sonra en doğru fiyat tespiti yapılabilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya taşıma asansörü kiralama fiyatları baz alınarak yapılan fiyat tespiti müşterilerin aleyhine sonuçlanabilmektedir. Firma olarak maliyetleri en aza indirmek adına gerekli tüm ekipman ve kadroya sahip olduğumuz için fiyat politikamızı müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak belirliyoruz.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları İzmir’de Ne kadar?

İzmir şehrinde taşımacılık fiyatları belirlenirken oda sayısı, eşya yoğunluğu, konumlar arası mesafe gibi etkenlerin yanında asansörlü nakliyat veya düz nakliyat gibi etkenlerde baz alınmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir