Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma’da %25 İndirim ile sizlere bu zor süreçte destek olabilmek için tüm parça eşya taşıma hizmetlerimizde indirim kararı kıldık. Sizde hem uygun hem kaliteli hizmet almak için Önemtaş Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma ile iletişime geçin.

Parça Eşya Taşıma

Nakliyat hizmetleri gelişen teknoloji ile hizmet standartları ile birlikte günümüzde yepyeni bir şekle bürünmüştür.  Piyasada mevcut bulunan firmaların rekabetlerinin artması, internet üzerinde bulunabilen müşteri yorumlarının göz önünde bulundurulması gibi sebepler hizmet çıtasını günden güne yükseltmiştir. Nakliyat taşımacılık kollarının bir parçası olarak günümüz ihtiyaçlarına göre gelişen parça eşya taşıma ise en çok talep edilen nakliye hizmetlerinden biri olmuştur.

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Evden eve şehirler arası veya şehir içi nakliyat taşımacılığından farklı olarak tüm eşyaların değil 1 veya daha fazla parça eşyanın taşınması hizmetine parça eşya taşıma denilmektedir. Bir diğer adı ile sektörde parsiyel taşımacılık olarak bilinmektedir.

Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılığı hizmetinde amaç kendi araçlarımızla götürene yiyeceğiniz büyüklükte olan 1 veya daha fazla eşyanın daha uygun genişlik hacmine sahip başka bir araç vasıtasıyla götürülmesidir. Bunun avantajı ise gönderilmek istenen eşyanız ile aynı güzergaha gidecek olan başka tüm veya parça eşyaların tek bir nakliye aracında aynı anda götürülerek daha düşük maliyette taşımacılık hizmetinin sağlanmasıdır.

Parça Ev Eşyası Taşıma

parça ev eşyası taşıma hizmeti çoğunlukla öğrenci evleri,  yazlık evler  veya geçici ikametgah adresleri gibi evlere yönelik talep edilmektedir. Buralarda kullanılacak olan parça eşyaların nakliyesi veya az eşya taşıma nakliyesi daha çok nakliyat firmalarından istenmektedir.

Parça İş Yeri Eşyası Taşıma

İşyerleri, ofisler veya bürolar tarafından talep edilen bir diğer hizmetimiz ise parça iş yeri eşyası taşıma hizmetidir. İş yerleri genellikle şubeleri arasında parça eşyaların nakliyesi gibi ihtiyaç olunan durumlarda izmir parça eşya taşıma hizmeti konusunda deneyimli olan firmamızdan yardım talep etmektedirler.

Tek Parça Eşya Taşıma

Ebat ve ağırlığı büyük olan, üst katlarda olup asansörlerle veya kat merdivenlerinden taşınması zor olan, ambalaj ve paketleme gerektiren tek parça eşya taşıma durumlarda deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Gönderimini sağlamak istediğiniz tek parça eşya  özenle paketlenir ve sorunsuz bir şekilde taşıma sürecinin ardından adresine tarafımızca teslim edilir.

Parça Nakliyat

Parça nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en kaliteli ve en uygun hizmeti sizlerle buluşturmayı hedefleyen Önemtaş Evden Eve Nakliyat, İzmir şehir içi parça taşıma veya İzmir konumundan alarak şehirler arası parça eşya taşıma gibi bir çok taleplerinize cevap verebilmektedir.

Tek Eşya Nakliyesi

Tek eşya nakliyesi ihtiyacınız olması durumunda eşyanız uzman ekibimizle adresinizden alınır. Gönderileceği konuma ve ihtiyacınıza göre ya anlık yahut biriktirme depomuzda bekletilir. İlgili adrese doğru özenle nakliye araçlarımıza yerleştirildikten sonra sırasıyla teslim edilir ve tarafınıza bilgi verilir.

Küçük Eşya Taşıma

Kargo firmaları tarafından da sağlanabilen bu hizmet çoğunlukla nakliyat firmaları tarafından sağlanmaktadır. Kargonun yüksek fiyatlı olması ve taşınacak eşyanın standart koli gönderilerinden büyük olması durumunda nakliyat firmamız tarafından sağlanan küçük eşya taşıma hizmeti sayesinde uygun şekilde talebiniz yerine getirilmektedir. Ayrıca kargo firmaları tarafından paket ve ambalajlama hizmetinin verilmemesi şirketimizin tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları konusunda net bir hesaplama yapabilmek için öncelikle taşınacak eşya adet sayısı, ağırlığı ve teslimat konumu gibi hizmet detaylarının öğrenilmesi gerekmektedir.
Taşınacak olan eşya, evden eve parça eşya taşıma şeklinde gerçekleştirilecekse konumların mesafesi nedir? İzmir Şehir içi parça eşya taşıma fiyatı ile İzmir çıkışlı ilden ile parça eşya taşıma fiyatları  tahmin edersiniz ki farklılık gösterebilmektedir.
O yüzden parça eşya taşıma fiyat hesaplama adı altında oluşturulan hesaplama araçları doğru bilgi vermeyebilir. Bu konuda net fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.
Fakat şu bir gerçektir ki parça eşya taşımacılık ücretleri kargo firmalarının sunduğu hizmete oranla daha uygun ve daha niteliklidir. Son zamanlarda medyaya yansıyan kargo çalışanlarının özensiz davranışları kesinlikle kabul edilmez ve hizmet anlayışımıza yakışmamaktadır.

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Türkiye’nin bir çok yerinde nakliyat firmaları bu hizmeti vermektedir. Fakat bir çok parça eşya taşıma firmaları bunu müşterileri geri çevirmemek ve ileriye yönelik kazanma adına özensiz bir şekilde yaparken firmamız bünyesinde bu profesyonel olarak sunduğumuz ayrı bir hizmet dalı olarak geliştirilmiştir. Bu yüzden parça nakliyat hizmetinde kendimizi geliştirmiş ve deneyimlerimizi artırmış bulunuyoruz. 2000 yılından itibaren sunduğumuz büyük küçük her hizmete artılar katarak büyüyen firmamız, İzmir parça eşya taşımacılık firmaları arasında da siz değerli müşterilerimizin teveccühleri sayesinde parmakla gösterilen parça eşya taşıma şirketi olmayı başarmıştır.

İzmir Şehiriçi Parça Eşya Taşıma

Özellikle İzmir şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri oldukça yoğun talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Nüfus yoğunluğu ve kentsel dönüşümün sık olduğu semtler arasında gerçekleşen bu tarz taşıma faaliyetleri hiçbir aksaklığa ve gecikmeye mahal vermeden firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir