Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Önemtaş Evden Eve Nakliyat Türkiye’nin en köklü nakliye şirketidir. Eşya taşımacılığı ve depolama hizmetlerinde en iyisiyiz. Eşyalarınızın taşınmasından tekrar yerleştirilmesine kadar en iyi hizmeti sunuyoruz. Büyük bir geçmiş birikime sahip olan şirketimiz bütün tecrübesi ile hizmetinizdedir. Taşınma ya da depolama hizmetinizden önce bizi arayarak ücretsiz servislerimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz ile nasıl taşınacağınız ve ne kadar bir fiyatla karışılacağınız sorularının yanıtlarını net olarak alabilirsiniz. 

Firmamızın en çok tercih edilen hizmetlerini aşağıda listeledik. Taşımacılık ve depolama sektöründe 27 farklı hizmetimiz mevcut. Bunların içerisinde en çok tercih edilenler: evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolamadır. Profesyonel olarak verdiğimiz bu hizmetler İzmir ve Türkiye geneli en iyisidir. Eşyaların taşınması paketlenmesi ve depolanması tam manası ile profesyonel olarak yapılmaktadır. Tercih ettiğiniz hizmet için bizimle eletişim kurmanız yeterli olacaktır. Uzman personellerimiz hemen devreye girecektir. Ücretsiz hizmetlerimizden faydalanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat Firmaları

Önemtaş Evden Eve Nakliyat Ev Ofis Taşıma ve Depolama mümkün mertebe elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Çalışanlarımızın işlerinde uzman olmaları ve kurumsallığını tamamlamış firmamızın mükemmel hizmeti ile çalışmak içinizi ferahlatacak. Çünkü biz işimizi uzun yıllardır en iyi şekilde sunduk. Bundan sonra da en iyisi olarak sunmaya devam edeceğiz. Şirketimiz taşımacılık sektöründeki değişimleri ve yenilikleri takip ediyor ve en iyisini seçiyor. Bununla beraber çoğu çalışmamız Avrupa firmalarına bile örnektir. Aynı zamanda firma çalışanlarımız Türkiye geneli en iyileridir.

Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınmasını istemek en doğal hakkınız. Fakat bunu yapabilecek firma sayısı çok fazla değil. Bu nedenle eşyalarınızı taşıtacağınız firmayı seçerken dikkatli olmalısınız. Aşağıdaki tabloda yazılanlar gibi onlayalı belge sahibi firmalarla çalışmalısınız.

Yetki BelgeleriK3, K1, C3, ODY
Sigortalı Çalışan Sayısı 147
Nakliye FiyatlarıEkonomik
Araç Sayısı52

İyi bir firma ile çalışmak istiyorsanız yukarıda tabloda yazılı olan bir kaç evrağın ya da aracın olması gereklidir. Onun dışında araştırma yaptığınızda kurumsal firma olarak kendini göstermeye çalışan binlerce yerle karşılaşabilirsiniz. Bunların hangisi gerçek firma hangisi korsan çözmeniz için kesinlikle evrak istemelisiniz. Önemtaş Evden Eve Nakliyat olarak ev taşıma işine çok önem veriyoruz. İnsanların yuvalarını taşıyor ve özel alanlarına giriyoruz. Bu nedenle sektörde hizmet veren bütün firmaların da işinde iyi olmasını ve önem vermesini istiyoruz. Bu yüzden başka firma ile de anlaşırsanız gerçek bir firma seçmenizi öneriyor ve önemsiyoruz. Zamanı ve Eşyası değerli olanların tercihi

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşya taşımadan önce gerekli önlemlerin alınması çok önemlidir. Çünkü firmamız taşınmadan önce eşyaların hasarlara karşı korunmasını çok iyi bir şekilde sağlamaktadır. Fakat yine de her ihtimale karşı sigortalama işlemi yapıyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızı taşımadan önce sigortalama işlemlerini yapıyoruz. Bununla beraber taşınacak olan eşyaların sigorta bedeli toplam olarak hesaplanır. Taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasarınıza kadar karşılıyoruz. Aynı zamanda sigortamız tam kapsamlıdır. Bu sayede taşınma süresince oluşabilecek hasarları karşılayabiliyor. Sigortalama işlemi yapabilmek için gerekli bütün yeterliliğe sahibiz. Bununla beraber sigortalama işlemleri bir kaç çeşitten oluşmaktadır. Bunların en basiti olan yük taşıma sigortasını hemen hemen bütün firmalar yapabiliyor. Fakat eşya taşıma sigortasını her firma yapamaz. Bunun nedeni ise bunu yapabilecek yeterliliğe sahip olmamalarıdır.

Sigorta türleri 

Geniş Kapsamlı Sigorta: Nakliye hizmeti sunarken amacımız sıfır hata ve hasarsız bir iş çıkarabilmektir. Fakat taşımacılık esnasında istenmeyen hasarlar oluşabilir. Bu durumda devreye geniş kapsamlı sigorta girer. Taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasara kadar kapsayan sigortaya geniş kapsamlı sigorta denir.
Uzun Yol Sigortası: Bunu yapabilmek için firmanın herhangi bir yetki belgesinin olmasına gerek yoktur. Böyle bir sigortalama işlemini herkes yapabilir. Uzun yol sigortası sadece araç kazalarında araç üzerindeki yükün bedelini karşılayan sigortaya denir.

Ev Taşıma

Ev taşıma işi ciddi anlamda profesyonellik gerektirir. Aynı zamanda tecrübe ve birikim de gereklidir. Aynı zamanda Önemtaş Evden Eve Nakliyat bu anlamda tam donanımlı bir firmadır. Bununla beraber her evin kendine has bir yapısı var. Bu nedenle her eve özel bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda Standart değil hizmetimiz size özeldir. Kullandığımı ambalaj ürünleri tek seferliktir. Bununla birlikte Sadece sizin eşyalarınızı ambalajlamak için kullanıyoruz. Siz evinizi en iyi şekilde taşıtmak istiyorsunuz. Biz de evinizi en iyi şekilde taşıyacağımızın sözünü veriyoruz. Bunun için gerekli bütün donanıma sahibiz. En yi taşıma koşullarını sunacağımıza kesinlikle emin olabilirsiniz.

Profesyonel EkiplerMevcut
Hijyenik AmbalajMevcut
SigortaMevcut
Marangoz ve ElektrikçiMevcut

Ev taşıma olması gerekenler

Aynı zamanda sizin için en iyisini sunuyoruz. Çünkü sabit kadrolu ve sigortalı personellerimizle hizmetinize hazırız. Bununla beraber Ekiplerimiz İzmir içerisinde çalışan en iyi kişilerden oluşmaktadır. Her biri kendi alanında uzmandır. En az beş yıl ev ofis taşıma tecrübeleri mevcut.

Nakliyat Fiyatları

Eşya taşımadan önce ön çalışma yapıyoruz. Aynı zamanda fiyat politikamızı uygularken sizi zor durumda bırakmak istemiyoruz. Fakat günümüz şartlarında sabit bir fiyat uygulamak da çok zor oldu. Bununla birlikte kullandığımı malzemeler ve yakıt giderlerimiz çok fazla bir şekilde değişkenlik göstermeye başladı. Bu nedenle sabit bir fiyat paylaşımı yapmamız çok zor. Bu yüzden ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede hem net bir fiyat çalışması yapabilir hem de iyi bir hizmet sunabiliriz. Çünkü taşınmadan önce ücretsiz hizmetlerimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir