Eşya Depolama

Eşya Depolama’da %25 İndirim ile sizlere bu zor süreçte destek olabilmek için tüm Depolama hizmetlerimizde indirim kararı kıldık. Sizde hem uygun hem kaliteli hizmet almak için Önemtaş Evden Eve Depolama ile iletişime geçin.

Önemtaş Evden Eve

Ofisler de, daireler de ve depolar da kullanılmayan bir dünya eşya bulunmaktadır. Hane sahipleri, söz konusu bu eşyaların belirli bir süre saklanması için eşya depolama firmaları ile iletişime geçmektedir. Bahsi geçen hizmeti sağlayan evden eve nakliye firmamız, her türlü malzemeyi, mobilyaları ve seri imalat ürünlerini sorunsuz bir şekilde saklamaktadır. Firmamızın depoları, hijyenik olmakla beraber yüzde de yüz güvenlidir. Ayrıca ev eşyası depolama hizmetleri İstanbul’un tüm semt ve ilçeleri için verilmektedir. Ekiplerimiz talep edilen adreslere gelerek saklanması istenen eşyaları ambalajlamaktadır. Yükleme sırasında da eşyaların zarar görmesi, deforme olması engellenmektedir. Eşya depolama hizmetleri her türlü yük için verilebilmektedir. Firmamızın saklama alanları oldukça geniştir. Yine saklama alanlarımız kapalı ve güvenli olmakla beraber çevresel etkenlere karşı da korunaklıdır. Evden eve nakliye firmamız, tadilata girmiş olan daire veya ofisler için de günlük ta da haftalık depolama hizmeti vermektedir. Depolama süresi müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Aylık veya yıllık gibi istenilen süre kadar depolama desteği sağlanmaktadır. 2300m2 depolama tesisi ile anahtarı sadece sizde bulunan depolama alanları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

İzmir Eşya Depolama

Yük depolama hizmeti ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Depolanacak olan tüm eşyalar özenle paketlenmeli ve aynı özenle araçlara yerleştirilmelidir. Ancak bazı firmalar işini düzgün bir şekilde gerçekleştirmemektedir. Örneğin bahsi geçen eşyalar özensiz bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu nedenle de taşıma sırasında deforme olmaktadır. izmir eşya depolama hizmeti, sadece profesyonel firmalar bünyesinden alınmalıdır. Ayrıca hizmet öncesin de firmalar hakkın da detaylı araştırmaların yapılması da çok önemlidir. Eşyaların hangi şekilde depolanacağı hakkın da bilgiler edinilmelidir. Firmamız ise profesyonel ve kurumsal çalışma prensibi sayesin de müşterileri memnuniyeti sağlamaktadır. İzmir eşya depolama hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Ambar yükleri, komple mobilyalar, seri imalat veya tekstil ürünleri profesyonel bir şekilde muhafaza edilmektedir. Önemtaş Evden Eve firmamız, yüksek katlı binalar da bulunan eşyalar için asansör sistemi temin etmektedir. İşcilik uygulamaları sırasında hiçbir eşya zarar görmemektedir.

  • Depolama Hizmetinden Faydalananlar
  • Evi tadilatta olanlar
  • Kentsel dönüşümde olanlar
  • Yurtdışına çıkanlar
  • Kısa süreli saklamak isteyenler
  • Evinde fazla yer kaplayan eşyalar
  • Atmaya kıyamayanlar

Eşya Depolama Firmaları

Eşya depolama firmaları içerisin de en ekonomik hizmeti almak yerine en kaliteli hizmeti almak ilk amaç olmalıdır. Çünkü saklanan eşyaların maddi değerleri oldukça fazladır. Bu eşyaların zarar görmesi halin de ağır maddi kayıplar ile karşılaşılmaktadır. Firmamız fiyat noktasında mümkün mertebe en uygun hizmeti sunmaktadır. Ayrıca tüm hizmetler tamamen sigortalı bir şekilde verilmektedir. Eşya depolama firmaları seçimin de bazı hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin bazı nakliyeciler  derme çatma alanlar da depolama hizmeti sunmaktadır. Bu gibi alanlar da depolanan eşyalar kullanılmaz bir hale gelmektedir. Önemtaş Evden Eve şirketimizin depoları günümüz modern yaşantısına uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca tüm saklama alanlarımız haftalık rutin kontrollerden geçirilmektedir. Eşyaların zarar görmesi, deforme olması veya kayıp olması asla söz konusu değildir. İzmir eşya depolama firmaları sayesin de pek çok müşterimiz geleceğe güzel yatırımlar yapmaktadır. Firmamıza gelen talep ve istekler hızlı bir şekilde onaylanmaktadır. Depolanması istenen tüm eşyalar 1 iş günü içerisin de talep edilen adreslerden teslim alınmaktadır.

Ev Eşyası Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama hizmeti, bünyemiz tarafından verilmektedir. Yaşam alanların da bulunan tüm mobilyalar, beyaz eşyalar, koltuk ve yatak takımları sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmektedir. Tadilata girmiş olan daireler için günlük araç desteği sağlanmaktadır. Ev eşyası depolama ekiplerimiz, mobilyaların de montajını gerçekleştirdikten sonra ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Tüm eşyalar dikkatli bir şekilde kamyonlara yerleştirilmekte ve ardından depolama alanlarımıza getirilmektedir. Boşaltma uygulamaları sırasında da eşaların zarar görmesi engellenmektedir. Ev eşyası depolama hizmetimiz, güvenli bir şekilde verilmektedir. Ayrıca her müşterimize özel kilitli odalar tahsis edilmektedir. Bu sayede de eşyaların birbirine karışma riski ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız, zarar gören eşyaların maddi değerlerini hesaplayarak müşterilerimize ödeme yapmaktadır. Mal sahiplerinin en ufak bir mağduriyet yaşaması söz konusu değildir. Ev eşyası depolama firmamız aynı zaman da gelen geri iade taleplerini de 1 iş günü içerisin de karşılamaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı 7/24 güvenlik kameraları ile takip edilmektedir. Maddi açıdan çok değerli olan eşyalar için özel bölmeler oluşturulmaktadır. Depolama hizmetlerin de ilk önceliğimiz eşyaların güvenliğinin maksimum bir düzey de sağlanmasıdır.

✅ Eşya Depolama AlanıPlaza Katı Anahtarlı Oda
✅ Sigortalı mı ?En Ufak Parçaya Kadar
✅ Alarm ve Kamera7 / 24 Kesintisiz Hizmet
Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları yük sayısına göre değişmektedir. Maliyet hesaplamaları yapılırken depolama süresi ön planda tutulmaktadır. 2+1 ile 3+1 daireler de bulunan eşyaların depoma ücretleri farklıdır. Firmamız ise büyük daireler ve çoklu eşyalar için yüzde 25’lik indirimler yapmaktadır. Paketleme, geri iade, sökme ve takma gibi uygulamalar için ekstra bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Eşya depolama fiyatları yapılan ekspertiz çalışmalarından sonra belirlenmektedir. Firmamız komple mobilyalar, fabrika imalat ürünleri ve ev eşyaları için ekstra yüzde 10’luk indirimler gerçekleştirmektedir. Piyasa merdiven altı depolar üzerinden hizmet veren firmalar tarafından talep edilen tutarlar cazip gelebilir. Ancak bu tür depolar da saklanan eşyaların sağlıklı bir şekilde kalması söz konusu değildir. Depolama fiyatları kadar önem arz eden diğer bir nokta sunulan hizmetin kalitesidir. Firmamızın fiyat politikasını öğrenmek için müşterileri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bünyemiz de kapalı kasa kamyon ve kamyonet gibi pek çok araç modeli yer almaktadır. Tüm yükler sigortalı bir şekilde taşınmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir